Realizacja pełnego reportażu ślubnego to:
– przygotowania – czyli wykonywanie makijażu, układanie fryzury, ubieranie, strojenie samochodu,
– błogosławieństwo – czyli ważny moment dla rodziców, dziadków jak i samych Młodych,
– ceremonia ślubu, przysięga małżeńska, nakładanie obrączek,
– życzenia weselne,
– pierwszy taniec,
– zabawa weselna,
– oczepiny,
– sesja plenerowa w dogodnym terminie.
Filmy realizowane są w technologi DSLR, w jakości FULL HD (lub 4K na życzenie), co pozwala uzyskać niezwykle plastyczne obrazy o kinowym charakterze i głębi koloru. Nagrywamy na profesjonalnym sprzęcie LUMIX wyposażonymi w jasne obiektywy i stabilizatory obrazu. Podczas każdej produkcji kładziemy nacisk na dostarczenie wysokiej jakości finalnego materiału filmowego. Oferujemy ujęcia z ziemi i powietrza, tak aby przekaz i efekt końcowy jak najlepiej trafiały do odbiorców. Podczas nagrywania dźwięku korzystamy z zewnętrznych rejestratorów z możliwością podłączenia pod orkiestrę czy Dj.
Efektem finalnym jest film o długości 1,5h – 2h oraz krótki teledsyk ślubny. Zapraszam do galerii video krótkich filmów weselnych – zakładka videofilmowanie.
Materiał oddaję na cyfrowym nośniku pamięci. PENDRIVE BOX to ręcznie wykonane pudełko z nośnikiem danych. Wyglądem przypomina szkatułkę, co dodaje mu eleganckiego charakteru. Ten wizualny identyfikator to możliwość zapisania reportażu z uroczystości w czterech pojemnościach: 16, 32, 64 oraz 128 GB.